Příroda, Historie, Současnost, Lidé, Názory

Představujeme projekt – „Kniha měsíce“

557

Kniha měsíce je projekt společnosti PEMICBOOKS a.s. a je zde pro všechny, kteří se chtějí bavit, inspirovat a vzdělávat. Přejeme si, aby vaše chvíle s knihou byly ještě lepší.

Každý měsíc pro vás vybíráme tituly, které zajímají široké publikum a více generací, nejčastěji jde o oddechové nebo hobby knihy. Snažíme se vybrat tituly, které vzdělávají a baví a celkově zvýšit zájem široké veřejnosti o svět knih. Dalším kritériem je dohoda s nakladateli a jejich možnost se do projektu zapojit.
Cílem je každý měsíc zvýraznit jednu knihu, které se na webu Knihy měsíce více věnujeme. Projekt nám umožňuje komunikovat přímo se čtenáři, zjišťovat jejich přání, názory a potřeby, a také je aktivně zapojit do dění, například prostřednictvím soutěží nebo komunikace na sociálních sítích.

Díky knize měsíce se dozvíte o nově vydaných knihách českých autorů i překladových novinkách, které sklidily úspěch v zahraničí. Blíže vás seznámíme s autorem titulu, nabídneme vám malou ochutnávku z knihy a v případě, že byla vydána, tak také z audioknihy.

Na webu www.kniha-mesice.cz vás informujeme o besedách, autogramiádách a dalších kulturních akcích, které se k vybraným titulům vztahují, a stejně tak o recenzích a zajímavých článcích, které byly ke knize publikovány. Najdete zde také informace o předchozích titulech Knihy měsíce, takže vám žádná kniha neuteče.

„Kniha měsíce – pro lepší chvíle s knihou“.

Kontakty

Hana PAVLÍČKOVÁ
Kniha měsíce

Zanechte komentář

Vaše mailová adresa nebude zobrazena.