Starostka Stožce: „S takovou pitomostí, golfovým nápadem, přišla Správa NPŠ, nikoliv obec.“. Jak to ale bylo ve skutečnosti?

Autor článku:

Fotograf, publicista, novinář. Vydavatel informačního portálu ŠumavaInfo.cz, internetového magazínu Šumavské noviny.cz a cestovatelského magazínu www.nacestach-slovensko.cz. Vydavatel a správce profilů na Facebooku: "Šumava" a "Šumavské noviny".

Website: http://www.sumavainfo.cz

4 komentáře

 1. Petr Ješátko napsal:

  SUPER ! , Takhle se zveřejňují fakta,. Takhle, ovšem musí především argumentovat Správa NP Šumava. Bohužel,jak je současnému vedení vlastní,tito lidé vždy stáli “ za bukem“ a někteří dokonce,jako současným ředitelem Hubeným jmenovaný náměstek Miloš Juha a další, stáli na opačné straně barikády. Jak někdo od nich může chtít skutečný národní park,když zaměstnání v této organizaci jim slouží,jako velice dobře placené místečko,kde se dá v tichosti přežívat ?

 2. Horst Lampert napsal:

  Senátor VĚTROVSKÝ za KATR !

 3. Eduard Steun napsal:

  Ze Šumavy pocházím,řadu let již žiji v severních Čechách,ale na Šumavu se vždy rád vracím,díky svým vzpomínkám.V posledních letech však bohužel,bývám Šumavou stále více zklamán.Všude,kam se jen podívám,vidím honbu za penězi a co nejvíce ze Šumavy „vytřískat“.Jeden penzion vedle druhého a jiné až megalomanské a do těchto hor se nehodící stavby.Je pak samozřejmé,že v NP vidí jejich majitelé svého protivníka a ti nejvlivnější mají i zastání v tamních samosprávách.O přírodu a památky tu jde teprve až ve druhé řadě.Bohužel.

 4. Pavla Čížková napsal:

  Skvělý článek, pane Davide, díky za něj.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *